ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Вихона робота

СТУДЕНТСЬКЕ ДОЗВІЛЛЯ

Метою виховної роботи у коледжі є виховання гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості, професійно-грамотного, творчого фахівця, який поєднує в собі високу духовність, моральну чистоту, професійну компетентність і фізичну досконалість.

Творчий інноваційний характер організації виховної роботи є особливістю діяльності педагогічного колективу коледжу.

У навчальному закладі створена потужна база для виховної роботи: актова зала на 400 місць, музей історії коледжу, спортивна та тренажерна зали.

Для успішної організації дозвілля студентів створена система гурткової роботи. У коледжі працюють предметні гуртки, клуби за інтересами, гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності та спортивні секції.

Близько третини студентів займаються в гуртках художньої самодіяльності.Своєрідним підсумком роботи колективів художньої самодіяльності є проведення творчих звітів та участь у обласному міжвузівському фестивалі-конкурсі “Студентська весна”.

Крім навчання, занять в гуртках, клубах, спортивних секціях студенти вміють добре відпочивати. Відвідують музеї, театри, виставки, проводять екскурсії. Щорічно в коледжі проводяться культурно-масові заходи: День знань, День працівників освіти, День студента, КВК, Новорічний маскарад, День усіх закоханих, Міс коледжу, День Перемоги, Тижні циклових комісій, спортивні змагання, флеш-моби та інші. Організовуються конкурси квіткових композицій, живих скульптур, стінних газет, новорічних ікебан, кращих поверхів та кімнат у гуртожитку, кращих студентських груп. Переможців конкурсів профспілковий комітет коледжу нагороджує грамотами, подарунками, екскурсіями. Найважливіші події коледжу висвітлюються в газеті «Студентський вісник».

У коледжу з 2002 року діє орган студентського самоврядування, до складу якого входить студентська рада коледжу та рада гуртожитку. Він дає студентам право і можливість вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів, а також брати участь в управлінні коледжем.

Одним з основних завдань педагогічного колективу є виховання особистості, яка володіє не тільки певною сумою знань, умінь і навичок, а й здатна стати активним учасником демократичних процесів, що відбуваються в нашій країні.

У навчальному закладі створено музей історії коледжу, що функціонує з 2000 року. Члени музею проводять значну історико-краєзнавчу та пошукову роботу, знайомляться з історією коледжу, рідного краю.

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ

Спортивне життя в коледжі розпочинається у вересні і триває впродовж усього навчального року.

Студенти відвідують спортивні секції з:

  • волейболу - для юнаків та дівчат окремо;
  • баскетболу - для юнаків та дівчат окремо;
  • міні-футболу;
  • настільного тенісу;
  • шахів.

Дуже цікаво проходять змагання з ігрових видів спорту. Переможці та призери нагороджуються кубками, грамотами, призами. Збірні команди коледжу з волейболу та міні-футболу беруть участь у чемпіонатах м. Полтави та Полтавської області. Успішно виступають збірні коледжу на обласних змаганнях та спартакіадах студентської молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.