ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ГУРТОЖИТОК - НАШ ДІМ

У коледжі створені і підтримуються на належному рівні соціально-побутові умови для успішного навчання та проживання 340 студентів у гуртожитку по вул. Пушкіна, 56.

Гуртожиток розташований в мальовничому парку, поряд з приміщенням коледжу, в центральній, історичній частині міста.

До послуг студентів комп’ютери, Інтернет та кабельне телебачення, кімната психологічного розвантаження, кімната самопідготовки, медичний ізолятор, працюють два клуби за інтересами: «Молода сім’я», «Господарочка».

Ініціатором і організатором більшості виховних заходів є рада гуртожитку. Вона обирається з числа найбільш авторитетних і активних студентів. Рада гуртожитку є органом студентського самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації, профкому в організації поза аудиторної роботи, поліпшення побутових умов студентів. Вона допомагає підтримувати правила внутрішнього розпорядку у гуртожитку, проводити щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в студентів почуття відповідальності за збереження державного майна. Незначні порушення є предметом розгляду ради гуртожитку, більш серйозні порушення чи конфліктні ситуації розглядаються на засіданнях навчально-виховної комісії, до складу якої входить актив ради.

У системі виховної роботи в гуртожитку важливе місце займають вихователі, які мають вищу освіту та стаж педагогічної роботи. Вони сприяють створенню в гуртожитку здорового морально-психологічного клімату, організовують проведення засідань студентських рад гуртожитку, постійно проводять індивідуальну роботу зі студентами, тісно співпрацюють з їх батьками. Особлива увага приділяється студентам, які потребують підвищеної педагогічної уваги, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Вже стало доброю традицією проведення у гуртожитку виховних заходів за участю студентської ради гуртожитку та вихователів у вигляді диспутів, бесід на різні цікаві теми. Це і вечори знайомств для першокурсників, посвята у студенти, народознавчі вечори « Українські вечорниці», «Все про Водохрещу».Цікаво проводяться конкурсні програми, як то інтелектуально-спортивна програма «Козацькі перегони», конкурс «Краща кімната», розважальні конкурсні програми до Дня Святого Валентина, «Свято Нового року», «Земля, Вітчизна, Доля і Любов – усе святе ім’я жіноче має», присвячену Міжнародному жіночому дню. У них студенти проявляють свої творчі здібності та відпочивають.