ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Підрозділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів

Підрозділ сприяння працевлаштуванню діє в коледжі з червня 2011 року. Діяльність підрозділу спрямована на допомогу випускникам у пошуку першого робочого місця, проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює коледж, організацію зустрічей з роботодавцями, інформування студентів і випускників про запити з підприємств, що надходять до підрозділу.

У результаті проведеної роботи підрозділу за 2018 рік працевлаштовані 75 зі 109 випускників коледжу (69%). Особлива увага приділяється працевлаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Успішно функціонує і накопичується банк потенційних роботодавців, а саме: ПАТ «Кременчукм'ясо», ПАТ «Пирятинський сирзавод», ПП «Білоцерківська агропромислова група», ПрАТ «Полтавський олійно-екстракційний завод», ТОВ «Полтавахліб-3», ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», ПАТ «Полтавахолод», ПАТ «Полтавакондитер», підприємства громадського харчування м. Полтава та Полтавської області.

В планах роботи Підрозділу зі сприяння працевлаштуванню розширення бази потенційних роботодавців, активна участь у різного роду презентаційних заходах, подальше ефективне сприяння працевлаштуванню випускників.

Ми знаходимося: каб. 115 – відділ виробничо-практичного навчання.

До уваги студентів та випускників!

Якщо Ви шукаєте тимчасову чи постійну роботу, сподіваємося, ця інформація буде для Вас корисною. Neuvoo.com.ua - це онлайн-ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій. На відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни та надає безкоштовний доступ до цієї бази  фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім, хто шукає роботу. Сервіс працює в 37 країнах світу. 

До вашої уваги посилання на безкоштовний сервіс http://neuvoo.com.ua/uk

Також відділ працевлаштування Національного університету харчових технологій пропонує скористатися власним каталогом з пошуку кар'єрних можливостей за посиланням https://nuft.edu.ua/job/vakans/