ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ КОЛЕДЖУ

Школою виховання навичок самоврядування, соціальної активності і відповідальності, формування ініціативної особистості, здатної приймати нестандартні рішення, є студентське самоврядування.

У коледжі з 2002 року діє орган студентського самоврядування, до складу якого входять студентська рада коледжу та студентська рада гуртожитку. Цінність студентського самоврядування полягає в тому, що воно створює для студентів широкі можливості для самореалізації, орієнтує їх на досягнення соціально-корисної мети, індивідуальної і суспільної, залучає до реформаторських процесів в навчальному закладі, забезпечує захист прав студентів, відвертає їх увагу від асоціальних форм поведінки.


Органи студентського самоврядування беруть участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування, проводять організаційні, просвітницькі, наукові, спортивні, оздоровчі та інші заходи, захищають права та інтереси здобувачів фахової передвищої освіти закладу, беруть участь у вирішенні питань забезпечення належних побутових умов проживання здобувачів освіти у гуртожитках.

Студентське самоврядування коледжу бере участь в організації і проведенні виховних заходів: День знань, День студента, День працівників освіти, Новорічний маскарад, Міжнародний жіночий день, День усіх закоханих, тижні циклових комісій, спортивні змагання тощо. Організовуються флеш-моби, конкурси живих скульптур, новорічних ікебан, кращих поверхів та кімнат у гуртожитку.

Силами студентів надається шефська допомога ветеранам війни та праці, які працювали в коледжі, організовуються зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами, відвідування військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів ООС та проходять реабілітацію, написання листів військовим у рамках всеукраїнських акцій «Лист пораненому», «Лист на передову», плетіння маскувальних сіток.