ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

123 Комп’ютерна інженерія

Дана спеціальність – наймолодша в коледжі і тільки починає свій шлях у світі комп’ютерних технологій Перший набір студентів зі спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» було здійснено у вересні 2014 року.

Для навчання молодих фахівців з комп’ютерної інженерії було відкрито три нові комп’ютерні лабораторії. Вони обладнані персональними комп’ютерами, стендами, вимірювальними приладами та діагностичним обладнанням. Тому нескладний ремонт системних плат, блоків живлення, відеоадаптерів студенти спеціальності здійснюють в лабораторіях спеціальності.

У коледжі постійно поповнюється матеріально-технічна база. Під час проведення занять з фахових дисциплін використовуються установки та стенди, виготовлені студентами-дипломниками під час роботи над дипломними проектами.

Кожен ПК коледжу має доступ до глобальної мережі Інтернет. Це дає можливість завжди бути в курсі розвитку сучасних інформаційних технологій. Технічну підтримку роботи локальної мережі коледжу здійснюють студенти

Теоретичні знання студенти мають змогу закріпити на практиці у полтавських ІТ фірмах та сервісних центрах.

Підготовка фахівців ведеться за денною формою навчання:
на базі базової загальної середньої освіти (9кл.);
доукомплектування груп другого курсу абітурієнтами з повною середньою освітою з сертифікатами ЗНО, та диплому кваліфікованого робітника на базі ПТНЗ.

Ліцензійний обсяг:
30 осіб – денна форма навчання.
Випускники продовжують своє навчання, вступаючи на третій курс або на прискорене навчання до Національного університету харчових технологій або інших вишів України

Призначення фахівця:
Навчання передбачає вивчення теоретичних основ та сучасних технологій проектування, експлуатації, адміністрування та інформаційного захисту комп’ютерних систем і мереж, розробки і обслуговування програмного забезпечення.

Випускник спеціальності здатен реалізовувати всі етапи розробки та супроводу комп’ютерних систем і мереж та їх програмного забезпечення; розроблення проекту та загальної архітектури системи відповідно до стандартів комп’ютерної інженерії; розробці компонентів комп’ютерних систем та мереж: програмного та апаратного забезпечення, впровадження і супроводу програмного забезпечення.

Дипломований фахівець по завершенню може працювати: