ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Екскурсія на АТ «Полтавський завод медичного скла»


5 жовтня 2022 року студенти груп 21-А, 31-А та 21-К спеціальностей  151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології  та 123 Комп’ютерна інженерія разом з викладачами коледжу Тетяною Марченко та Миколою Павленко відвідали унікальне промислове підприємство АТ «Полтавський завод медичного скла» .

Метою екскурсії було закріплення теоретичного курсу навчання зі спеціальних дисциплін та ознайомлення з підприємством як базою практичного навчання та можливого працевлаштування студентів.

АТ «ПЗМС» −  унікальне для нашого міста і всієї країни високотехнологічне виробництво, що спеціалізується на випуску виробів з медичного скла, що користуються попитом серед фармацевтичних підприємств України, Грузії, Польщі та ін..

Студентам було цікаво спілкуватися з головними спеціалістами підприємства, які ознайомили присутніх з технологічним обладнанням та засобами автоматизації  на підприємстві, відповіли на усі питання студентів, що виникали під час спілкування.

Екскурсія справила на студентів незабутнє враження та ще раз підтвердила те, що їх раді бачити на підприємствах рівня АТ «ПЗМС», значить, наші молоді спеціалісти мають перспективу працевлаштування після завершення навчання.