ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КОЛЕДЖ НА ВІТРИЛАХ ЧАСУ


5 жовтня 2022 року коледж відзначав 92-гу річницю з Дня заснування. З цієї нагоди було проведено низку заходів.

Напередодні річниці викладач суспільних дисциплін Людмила Грінченко провела екскурсії в музей історії коледжу для студентів нового прийому.  Вона ознайомила здобувачів освіти з витоками й основними віхами становлення нашого закладу освіти. А нам є чим пишатися й ким пишатися.

За роки свого існування коледж випустив понад 25 тисяч фахівців. Серед них захисники України Євген Брах, Станіслав Суський, Вадим Мирінець, які загинули під час російсько-української війни, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність нашої країни.

За сприяння профспілкового комітету викладачі циклових комісій спеціальностей галузевого та енергетичного машинобудування, комп’ютерної інженерії та автоматизації, загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін створили пам’ятні експозиції в музеї історії коледжу про наших випускників, гідних синів України.

Під керівництвом голови керівників академічних груп Еліни Романишиної до річниці була випущена святкова газета «Студентський вісник». У ній опублікували роботи  переможців конкусу есе «Коледжу, ти змінив моє життя», який підготували та провели викладачі української мови та літератури Вікторія Жаголкіна, Марина Радченко, Тамара Шугай.

Колектив циклової комісії комп’ютерної інженерії та автоматизації створили відеоролик «92 роки коледжу за 92 секунди», який поширили в соціальних мережах. У ньому поєдналися світлини минулих років та сьогодення, які ще раз змусили нас замислитись про плинність часу й безперервність буття.

4 жовтня 2022 року для студентів нового прийому був проведений квест «Коледж – мій дім», який організували заступник директора з виховної роботи Наталія Гавриленко й керівники академічних груп. Команди змагалися між собою за звання найкмітливіших та найспритніших. Здобувачі освіти пересувалися за спеціальними маршрутами й здійснювали пошук основних підрозділів коледжу.

У результаті перше місце посіла команда групи 11-ТХ (керівник групи Наталія Аксюк), друге місце – команда групи 11-Т (керівник групи Таміла Михайлик), третє місце – команда групи 11-К (керівник групи Людмила Хименко).

5 жовтня 2022 року викладачі циклової комісії спеціальності Харчові технології організували для працівників та студентів коледжу солодке частування патріотичними капкейками, викладеними у вигляді карти України. Святковий настрій та позитивні емоції створювала весела українська музика. Усі охочі могли зробити світлини на згадку біля тематичної фотозони.

Студентська рада гуртожитку разом з вихователем Нелею Фастівець приготували святковий торт та пригостили ним працівників коледжу.

У цей день трудовий колектив зібрався разом та зробив світлину на згадку про 92-гу річницю з Дня заснування закладу.

Ще одна  сторінка літопису коледжу перегорнута.