ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Тепло наших долонь і сердець – вам, захисники і захисниці України


Ми – вільні люди! Так було, так є  і так буде!

Масовані ракетні обстріли території України можуть перешкодити очному навчанню, але не можуть перешкодити відзначити День захисників і захисниць України. 17 жовтня очне навчання відновлено, і викладач Історії України Людмила Грінченко разом із студентами груп 21-Т та 21-АХ провела виховний захід, присвячений Дню козацтва, 80 – річчю створення Української повстанської армії та Дню захисників і захисниць України.

Хлопці і дівчата змагалися в обізнаності з історії українського козацтва, з витривалості, наполегливості, фізичної сили, виконували сучасні пісні про російсько-українську війну, переглядали  кадри, що знаменують нашу історію та сьогодення.

 Найбільше правильних відповідей на питання вікторини дав Владислав Бондаренко, та й силою козацькою він не обділений. Як загалом і інші учасники – Захар Аксьонов, Богдан Єфремов, Роман Чупилко, Ігор Вовк. У виконанні Вікторії  Гринь , Вікторії Кілочок, Влади Семенюк, Дарини Горобець прозвучали пісні Христини Соловей «Українська лють» та «Враже» на слова Людмили Горової. Все буде Україна!