ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Незнання законів не звільняє від відповідальності


З метою формування правової свідомості, виховання правової культури в здобувачів освіти 25 жовтня 2022 року в гуртожитку коледжу відбулася зустріч студентів з інспекторкою сектору ювенальної превенції відділу превенції Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області, старшим лейтенантом Оленою Авраховою.

Поліціянтка обговорила з юнаками й дівчатами питання щодо профілактики правопорушень, правил поведінки в громадських місцях, при виявленні вибуховонебезпечних предметів. Мешканці гуртожитку переглянули відео «Абетка безпеки» та повторили правила безпечної поведінки учасників дорожнього руху.

Тема зустрічі  викликала неабиякий інтерес у студентів. Вони задали гості чимало запитань про юридичну відповідальність за адміністративні проступки й кримінальні злочини, на які отримали змістовні відповіді.

На завершення зустрічі організатори заходу, вихователі гуртожитку Неля Свириденко й Ольга Джурка  наголосили, що в умовах сьогодення дуже важливо для кожної людини добре орієнтуватися в правовому колі, адже незнання законів не звільняє від відповідальності.