ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ


Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Мета заходу – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Під час акції у коледжі заплановано різноманітні заходи. Зокрема, інтерактивна бесіда «Не будь байдужим» з мешканцями гуртожитку щодо видів і попередження насилля в сім’ї, булінгу, торгівлі людьми. Підготувала та провела її вихователь Неля Свириденко. Під час заходу студенти переглянули й обговорили соціальні відеоролики, відеофільми “Ми-проти насильства”, “Станція призначення – життя”, “Зупинимо дитяче жебракування разом!”, ” Зупинимо торгівлю людьми разом!”. Було розглянуто алгоритм звернення постраждалих у відповідні правозахисні організації, установи.

Студенти вчилися з розумінням ставитися до того, що всі люди різні, запобігати та протидія проявам насильства, звертатися за допомогою в травматичних ситуаціях. Учасники заходу зрозуміли основне – все, що принижує людську гідність, – зло…