ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ТРЕНІНГ ЗІ СТРІЛЕЦЬКОЇ СПРАВИ


Військово-патріотичне виховання покликане формувати громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими й військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного вдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних сил.

У грудні 2022 року студенти коледжу, їхні батьки та друзі під керівництвом викладача, волонтера Олександра Саковця пройшли тренінг зі стрілецької справи на базі «Центру готовності цивільних». Цей захід є суспільною ініціативою ресурсу «Зміст» та «Благодійного фонду Сергія Притули», основна мета якого – навчання цивільного населення основам військової справи, тактичної медицини, психології, виживанню в різних умовах.

Під час проходження тренінгу учасники вивчили будову й принцип роботи автоматів АК-74 та АКМ, виконали вправи зі збирання, розбирання, перезарядки зброї, базових прийомів стрільби.

Тренування пройшло в дружній атмосфері. Також студенти отримали відповіді на різні питання, що стосуються військової справи. Тренінг проводив інструктор полтавського РТЦК та СП із позивним «Барсік».