ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ МАРАФОН


23 та 24 січня 2023 року вихователь гуртожитку Неля Свириденко провела професійно-орієнтаційну роботу в низці загальноосвітніх закладів.

Спочатку відбулася онлайн – зустріч з учнями Комунального закладу “Золочівський ліцеї № 3” Золочівської селищної ради Богодухівського району Харківської області.

Класні керівники 9-х класів Ірина Горішня й Алла Фесенко, заступник директора з виховної роботи Інна Ломинога люб’язно надали можливість поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами.

Учні ознайомилися з перевагами кожної зі спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі.

Неля Свириденко надала інформацію про умови вступу в наш заклад, можливість проживання в гуртожитку для  іногородніх студентів та запросила потенційних вступників на день відкритих дверей.

24 січня відбулася зустріч зі заступником директора з виховної роботи Комунального закладу “Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області” Іриною Канівець. Під час бесіди Неля Свириденко розповіла про перелік спеціальностей, правила прийому, підготовчі курси для вступників, які мають намір вступити до коледжу після 9 класу, та запросила учнів на день відкритих дверей.