ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ


02.02.2023 р. викладачі ВСП “Полтавський фаховий коледж НУХТ” Тетяна ВАРАКІНА та Лора ОРЛОВА відвідали Тахтаулівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області з метою проведення профорієнтаційної роботи з учнями 9-го та 11-го класів.

Викладачі коледжу поспілкувалися з адміністрацією та вчителями НВК, надали ґрунтовну інформацію щодо спеціальностей, які можна опанувати у коледжі, познайомили з правилами  прийому у 2022 – 2023 навчальному році, умовами навчання  та проживання в гуртожитку, можливостями працевлаштування. Було зроблено наголос на можливість пройти підготовчі курси. Вчителів та учнів запросили 18 лютого на День відкритих дверей, роздали буклети нашого коледжу. Присутні уважно прослухали інформацію, розуміючи, що вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці, це вибір свого майбутнього.

     Дякуємо за можливість проведення профорієнтаційної роботи директору НВК Юрію КЛИНЦОВУ та заступнику директора Ларисі КОЛЕСНІКОВІЙ!