ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Соборна мати Україна – одна для всіх як оберіг!


08 лютого 2023 року викладачка комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Наталія Гайворонська разом зі студентами груп 21-М, 21-ТХ, 41-А підготувала й провела відкриту виховну годину «Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг!».

Мета заходу – поглибити знання про видатну подію в історії України – проголошення Соборності нашої держави. З 1999 року офіційно свято відзначається щорічно 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

На захід був запрошений Тарас Лелюх, гранатометник окремого штурмового підрозділу «Одін» Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представник Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України, керівник громадської спілки учасників АТО «Базука».

Він розповів про щоденну боротьбу наших воїнів з ворогом, наголосивши, що сучасна російсько-українська війна є продовженням столітньої боротьби за державну незалежність. Викладач та ведучі заходу нагадали присутнім історію виникнення Дня Соборності України, героїчне минуле і сучасність нашої держави, читали вірші про Батьківщину.

Студенти усвідомили, що лише в єдності та соборності душ можна побудувати вільну, демократичну, духовно багату, процвітаючу Україну, якою пишатимуться наші нащадки.