ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Цікавий захід в День безпечного Інтернету


7 лютого 2023 року студенти групи 11-К відвідали Центр європейської інформації відділу обслуговування користувачів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського. Лекцію вів викладач спецдисциплін коледжу Павло ГАК. Тема заходу: «Правила безпеки в Інтернеті. Приватна інформація в соціальній мережі».

Саме 7 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю.

Спікер почав свій виступ з огляду сучасної мережі Інтернет. Розповів про тенденції розвитку сучасних телекомунікаційних мереж. Висвітлюючи питання ідентичності в Інтернеті, Павло ГАК наголосив на більш ретельному ставленні до матеріалів, які публікуються.

Основна частина виступу була присвячена безпеці в глобальній мережі. Найбільш ретельним був огляд соціальних мереж та їх безпечного використання, адже для молоді ця тема дуже актуальна. Наостанок лектор розповів про штучний інтелект і його вплив на майбутнє людства.

Маємо надію, що такі заходи проводитимуться регулярно.