ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Вдалий вибір професії – перший крок до успішного майбуття


18 лютого в коледжі відбувся День відкритих дверей. До нас завітали випускники шкіл і професійно-технічних закладів освіти Полтави,  Полтавської області, а також інших регіонів України. Колектив коледжу гостинно зустрічав майбутніх студентів, підготувавши для них та їхніх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії по навчальних кабінетах та лабораторіях. Активно долучилися до підготовки заходу й студенти, вони зустрічали гостей коледжу, пропонували інформаційні буклети й запрошували на екскурсії, ділилися власними враженнями від навчання й відповідали на численні запитання.

На початку заходу перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступив директор коледжу Анатолій Палаш, який ознайомив гостей із пріоритетними напрямками розвитку закладу освіти, надав ґрунтовну інформацію щодо організації освітнього процесу та умов вступу до коледжу.

Після цього гості відвідали майстер-класи, проведені викладачами та студентами коледжу. Викладач Іван Тригуба провів майстер-клас «Фантазії механіка». Він відкрив майбутнім абітурієнтам оригінальні та функціональні дрібниці для прикрашання інтер’єру, а саме саморобні світильники у стилі техно. Зацікавив присутніх майстер-клас Павла Ксенженка  «Кріо шоу», який подарував яскраве, пізнавальне та науково-розважальне видовище з сухим льодом. Це шоу дозволило кожному абітурієнту поринути у світ науки та відчути себе справжнім спеціалістом – володарем температур.

Велику цікавість викликав лабораторний стенд для програмування мікроконтролерів архітектури AVR на основі налагоджувальної плати ArduinoUno, продемонстрований Олександром Саковцем та Олексієм Тиртишніковим. Не залишив гостей байдужими і процес виробництва різнокольорових meatballs з печінкового паштету. Його здійснили студенти під керівництвом Таміли Михайлик та Ніни Деряги. Викладач Сергій Петров продемонстрував модель автоматизованої лінії з виробництва кисломолочної продукції на базі ПІД-регулятора «Овен». Ірина Гузевська та Ніна Василевська провели майстер-клас з виробництва сиру «Шевр». Гості також мали можливість побачити практичне виконання програм для курування роботом-маніпулятором та друком тризуба на 3D-принтері.

Одним із найяскравіших моментів заходу стала дегустація морозива власного виробництва. Його готували студенти-технологи під керівництвом  викладачів Тетяни Марченко та Надії Надточій. Морозивом пригощали всіх охочих.

Вибір професії – дуже відповідальне рішення, яке ухвалюється старшокласником. Тому такі проєкти потрібні, вони допомагають ознайомитися з можливостями коледжу, визначитися зі спеціальністю, з майбутньою професією. Це корисно і для батьків, які хвилюються за долю дитини.

День пройшов змістовно. Всі присутні отримали  вичерпну інформацію про коледж. Сподіваємося, що вже в наступному навчальному році наші гості стануть студентами ВСП «Полтавський фаховий коледж НУХТ».