ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ВИСТОЯЛИ – ПЕРЕМОЖЕМО!


24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Своєю збройною агресією Росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни.

Українці вистояли й довели свою спроможність перемагати російську військову агресію. У лютому 2022 року чимало політиків на Заході були переконані, що ми не вистоїмо проти цієї навали.

Сьогодні Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі.

Ще у 2014 році студенти та працівники коледжу долучилися до всеукраїнського волонтерського руху допомоги військовим. Із початком активної фази російсько-української війни в гуртожитку закладу освіти було організовано плетіння сіток для маскування техніки й бліндажів.

Профспілковий комітет коледжу перерахував грошову допомогу на спеціальний рахунок для збору коштів на потреби армії. У спеціалізованих лабораторіях закладу освіти для проведення занять з фахових дисциплін виготовлялися консерви зі свинини тушкованої.

Через волонтерів близько сотні банок тушонки й інших речей були передані військовим Збройних Сил України. У осінньо-зимовий період працівники та студенти коледжу почали збір матеріалів для виготовлення окопних свічок, маскувальних сіток, теплих шкарпеток для військових. Через волонтерів їх предають на фронт.

З нагоди річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну вихователі гуртожитку, керівники академічних груп провели зі здобувачами освіти інтерактивні бесіди на тему «Вистояли – переможемо!», використавши інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті.

До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя пройшли виховні години на тему «26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», «Історія спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Сьогодні Україна бореться за суверенітет і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність. Вистояли – переможемо!