ПОЛТАВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Виховна година «Уклін доземний, МАМО, тобі!»


21 лютого 2023 року викладачка циклової комісії спеціальностей галузевого та енергетичного машинобудування Наталія АКСЮК разом зі студентами групи 11-ТХ підготувала й провела відкриту виховну годину «Уклін доземний, МАМО, тобі!».

Мета заходу – замислитися про ставлення до життя, про бажання творити добро, допомогти студентам краще зрозуміти своїх мам, оцінити їх щоденну працю та не втратити душевний контакт і віру в близьку людину. 

Керівник групи прагнула поглибити у студентів прекрасні і благородні почуття – святе і ніжне ставлення до дівчат, жінок, матерів, бажання пронести їх світлий образ, витканий з поезії; формувати у студентів почуття глибокої поваги та пошани до жінок.

          Студентам були запропоновані цікаві завдання в групах, що допомогло згуртувати та об’єднати їх у спільній діяльності для досягнення загальних цілей та отримання найкращого результату, що буде справжньою нагородою для кожного та для всіх членів групи.

На жаль, учасники виховної години були змушені спуститися в укриття, бо пролунав сигнал повітряної тривоги, але це не завадило продовжити заняття на позитиві. Студенти групи-переможниці отримали солодкі подарунки, які розділили між усіма учасниками.

Керівник групи орієнтувала студентів на щасливе майбутнє, а для цього необхідно вчитися жити у студентській родині мирно й з порозумінням. Дуже важливо бути ласкавими, добрими, уважними дочками й синами, проявляти любов і вдячність до тих, хто дав життя, поставив «на ноги», чиї дні і ночі були заповнені турботою.